Inloggen of registeren

Om optimaal gebruik te maken van onze webshop en onder andere offertes aan te kunnen vragen dient u een account te hebben.
  • Lorem ipsum
4 Maart 2025

Sennheiser brengt nieuwe draadloze standaard op de markt met Spectera

Sennheiser lanceert revolutionair Spectera-systeem

Sennheiser zet een nieuwe standaard in draadloze audio-overdracht met de introductie van Spectera, een uitermate innovatief systeem, dat de beperkingen van traditionele draadloze technologieën doorbreekt. Daar waar eerdere systemen gebruik maken van individuele verbindingen met smalbandtechnologie komt Spectera nu met nieuw ontwikkelde technologie. De WMAS (Wireless Multi-Channel Audio Systems)-technologie is juist verbindingsgericht en maakt gebruik van een 8 MHz-bandbreedte. Hierdoor kun je tot wel 32 zenders (microfoons) en 32 ontvangers (16x stereo in-ear) gelijktijdig laten functioneren via een enkel 1HE basisstation.

Meer flexibiliteit, minder beperkingen

Daar bovenop introduceert Spectera een bidirectionele bodypack, die tegelijkertijd als zender én als in-ear monitor functioneert. Dit maakt het systeem ideaal voor live optredens en televisie en is ook toepasbaar als draadloze intercomoplossing. Sennheiser werkt vervolgens ook aan een reeks aanvullende microfoons en bodypacks, die de veelzijdigheid van het systeem nog verder benut en deze extreem flexibel maakt.

Geavanceerde aansluitmogelijkheden en beheer

De aansturing van de bodypacks is volledig geïntegreerd in de digitale audio verbinding. Zowel de bodypacks als mogelijke toekomstige ontvangers kunnen op elk moment worden beheerd en ingesteld met de speciaal ontwikkelde Linkdesk-software. Deze software is bijzonder gebruiksvriendelijk en ontworpen om de Spectera-productlijn optimaal te ondersteunen. Het basisstation is uitgerust met een redudante 64-kanaals Dante I/O en optioneel MADI-ondersteuning. De Spectera-antennes worden aangesloten via een Cat 5E-kabel met PoE-voeding, waarmee de traditionele beperkingen van diversity-systemen worden geëlimineerd. Zelfs simultaan gebruik van vier antennes zonder signaalverlies bij kabellengtes tot 100 meter is mogelijk met dit revolutionaire systeem.

Binnenkort beschikbaar voor demo

We verwachten eind maart het eerste demo-systeem in handen te hebben. Maak nu alvast een afspraak voor een demo en ervaar zelf de flexibilteit van Sennheiser Spectera!

9,3

Reviews & Zekerheden

9,3
(12)
  • Echte ondernemers
  • Veilig online
  • Goede voorwaarden
  • Betrouwbare info
9,3

Reviews & Zekerheden

9,3
(12)